Sidan innehåller annonslänkar

DELTACO SFP+ HP X132 10G, LC, LRM Transceiver, 1310nm, 220m, Multi-Mode

Beställ DELTACO SFP+ HP X132 10G, LC, LRM Transceiver, 1310nm, 220m, Multi-Mode på nätet redan idag. Här har vi samlat mer information om produkten DELTACO SFP+ HP X132 10G, LC, LRM Transceiver, 1310nm, 220m, Multi-Mode inom kategorin Övrigt nätverk.

Produktinformation

SpecifikationerAnslutningsteknikKabelanslutenDatalänkprotokoll10 Gigabit EthernetDataöverföringshastighet10 GbpsFormfaktorInsticksmodulGränssnitt1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode x 2Max överföringsavstånd220 mOptisk våglängd1310 nmTyp av enhetSFP+ sändar/mottagarmodulTyp av kablage10GBase-LRM .

Se även andra produkter från Övrigt nätverk

Snabbfilter
Sortera
Produkter från kända varumärken
Projektor

Projektor från Epson

Se alla produkter
GPU

GPU från Gigabyte

Se alla produkter
Tandvård

Tandvård från Oral-B

Se alla produkter
Aktivitetsarmband  Pulsklocka

Aktivitetsarmband Pulsklocka från Fitbit

Se alla produkter